Máma

Pro maminku

5.5.2020  | 
IMG_2961_web

Maminky si samozřejmě zaslouží dárečky a ocenění po celý rok! Letos je to ale trochu jinak, a možná, že ten Den matek přišel právě včas, protože spoustu maminek to má poslední měsíce mnohem těžší než kdykoliv dřív. Takže neváhejte vyslovit díky a třeba se inspirovat nějakým z našich dárečků, které potěší jakoukoliv ženu. :)

Hrnek pro supermámu

500_33415

Keramický hrnek, Bella Rose, 304 Kč

Na ranní kávu, odpolední čaj nebo večerní tajnou decku vína…oblíbený hrnek je prostě nenahraditelný!

Dokonalá paletka

Too-Faced-Born-This-Way-The-Natural-Nudes-Eye-Shadow-Palette-1

Born This Way The Natural Nudes, Too Faced, Sephora, 1220 Kč

Ne vždy je čas nebo chuť na make-upové experimenty. Kvalitní nude paletka Too Faced se všemi odstíny, které sluší každé ženě, vás nikdy nenechá na holičkách.

Voňavé rozmazlování

SABON_Mother_s_Day_PLV_S_gift_box_800czk

Dárková sada body PLV S, Sabon, 800 Kč

Výběr těch nejlepších produktů Sabon v naší nejoblíbenější vůni “pačuli, levandule, vanilka”, a navíc v krásném balení? To znamená jediné – jeden pro maminku, jeden pro tchyni a jeden pro sebe. :))

Kabelka snů

ELEGA_by_DanaM._malé crossbody_Manon_růžová_3690czk

Malá gondola Manon, Elega by Dana M., 3690 Kč

Není ani malá, ani velká, praktická přes rameno, hodí se na nekonečno příležitostí a vydrží věky. Kabelky Elega jsou stálicí našich šatníků a má to svůj důvod – prostě za to stojí!

Designový úlovek

a69137ff9e2cbb1b09f14e258df7f2885ac2ed1e-1000x1000

Sada 3 kameninových váz, Bonami, 1239 Kč

Dekorací a drobností ke zútulnění domova není nikdy dost. Sada minimalistických váz v příjemných barvách se hodí do nespočtu interiérů. P.S.: Nezapomeňte k nim přinést květinu! :)

Elegantní vychytávka

ImgW

Garmin Vivomove 3 style, Alza, 8019 Kč

Mámy mají často plné ruce, nechávají mobily doma, v autě, hodně toho naběhají i nasportují, hlídají kalorie a zdraví. Kdo jiný by využil chytré hodinky lépe?! Elegantní a trendy “Garminy” jim bude navíc závidět kdekdo. :)

Sladká odměna

mix_pro_maminku_produktovka_2_resized_copy

Mix pro maminku, Mixit, 249 Kč

Mixit milujeme, navíc se můžete vždy spolehnout na to, že vytvoří limitovanou edici, která překvapí (a pak vám ji bude třeba líto ji i sníst, vlastní zkušenost 😀 ). Tenhle mix pro maminku je plný mražených jahod, malin, čokolády, mandlí a koření. Prostě luxus!

Mohlo by se Vám líbit