Krása

Elega by Dana M. – Manon – Když kabelky souzní s poezií

18.3.2020  | 
IMG_4168

ELEGA tuto sezónu slaví šest let, co spolu s Danou Morávkovou založila značku ELEGA by Dana M. To, co mělo být pouze sezónní záležitost je už stálice na českém trhu a také v šatníku každé NEzoufalky. Jsme proto rády, že i přes všechny okolnosti můžeme představit magickou kolekci, která vám určitě zvedne náladu a alespoň na chvíli vás přenese do zasněného letního odpoledne na louce…

Pro sezónu jaro/léto 2020 ELEGA přináší kolekci plnou květin, barev a letní atmosféry. Manon. Manon je motýl, Manon je včela. Manon je růže, hozená do kostela. Název byl inspirován krásnou básní od Vítězslava Nezvala.

ELEGA_by_DanaM._otevřený shopper_Manon_látka_květiny_5490czk

Otevřený shopper Manon “květiny”, 5490 Kč

“Tašky jsou měkké, ležérní a hravé. Zaujmou svou jednoduchostí a nadčasovostí. Pouze na předním díle je kovové logo ELEGA by Dana M. Pokud však toužíte po hravé, pestré a lehce extravagantní tašce, plné pozitivní nálady, připravili jsme si pro vás, ve spolupráci s odborníkem na interiérové textilie – Štěpánem Hubíkem naprostou novinku.  V nové kolekci kabelek ELEGA by Dana M. byly pro kombinaci s kůži vybrány originální anglické bavlněné látky s květinovými motivy. Všechny textilie byly vyrobeny v Evropě a představují klasické anglické nadšení pro florální vzory,” říká marketingová manažerka společnosti Dita Valentová.

ELEGA_by_DanaM._taška na rameno_Manon_látka_louka_5590czk

Taška na rameno Manon “louka”, 5590 Kč

Použitý materiál je hovězina Adria, která je neuvěřitelně praktická, měkká a odolná. Vybírat můžete mezi celokoženými taškami a taškami kombinovanými látka/kůže. Jemná růžová kůže, kombinovaná s paletou pestrých květů, žlutá kůže Curry v kombinaci s pastelovými odstíny představuje rozkvetlou anglickou zahradu. Kůže v barvě Cappucino, kombinovaná s květinovou textilií v odstínu Indigo, reflektuje klasický florální dekor s motivem ptactva v netradičním secesním pojetí.  Pro milovnice čistých barev je v nabídce i čistá smetanová kůže, kde punc luxusu dodává zlaté kování.

ELEGA_by_DanaM._shopper do ruky_Manon_látka_modrá_6690czk

Shopper do ruky Manon “indigo”, 6690 Kč

Vybírat můžete mezi malou crossbody, otevřenou Shopper, střední a velkou gondolou, velkou Shopper do ruky, klasickou taškou na rameno. V kolekci jsou opět i peněženky a etuje na drobnosti jak v kůži, tak látce.

ELEGA_by_DanaM._malé crossbody_Manon_růžová_3690czk

Malé crossbody Manon, růžová, 3690 Kč

Potěšit se jimi můžete už nyní na e-shopu www.elega.cz s dopravou zdarma. :) Tak, co, která bude vaší vstupenkou do prosluněných dní?

Mohlo by se Vám líbit