Volný čas

NEzoufalé tipy na dárky

10.12.2019  | 
pexels-photo-3309877

Tak co, přiznejte se, jste pocitvka, která nakupuje dárky už od září a má vystaráno, nebo spoléháte na to, že týden před Vánoci naběhnete do obchoďáku a pořídíte všechno? Ať tak nebo tak, máme pro vás tipy na dárky, které ještě stihnete koupit! :)

Pro sebe, mamku, ségru, kamarádku :)

Nepřehlédnutelná s psaníčkem Elega
Sběratelek kabelek se to netýká (že, Romčo… 😀 ), ale většina žen těsně před večírkem zjistí, že kromě toho, že nemají co na sebe, taky nemají žádné adekvátní psaníčko. Na e-shopu Elega najdete spousty elegantních psaníček a večerních kabelek.

69112krokos

Psaníčko Elega Snap, 1390 Kč

Uhrančivý pohled díky Mii
Paletek není nikdy dost! Nám se líbí novinka od Mii s názvem Berry Vogue, je v trendy studených a narůžovělých barvách, které budou slušet téměř každému barvenému typu. Paletka je skvělá na cesty a bude se určitě líbit makeup guru kámošce i mamce, která si vystačí s pár stíny. :)

69911425_2986916737999536_3782328172872204288_n

Mii, Paletka Berry Vogue, 1120 Kč

Výlet k Mrtvému moři díky Sabonu
Kosmetiku Sabon z Mrtvého moře milujeme. Jejích jedinečné vůně vás mrknutím oka přenesou na Blízký východ. Když je letenka do exotiky trochu mimo Ježíškův rozpočet, nechte si připravit balíček na přání v jednom z butiků Sabon nebo na e-shopu.

SABON_Christmas_2019_small_kit__PLV_1270czk

Sada tělové kosmetiky Sabon, vůně Pačuli Levadule Vanilka, 1270 Kč

Zdraví trochu jinak
Magnézium je doslova zázrak. Pomáhá regenerovat svaly i nervy, detoxikuje a jeho dostatečný příjem zajistí psychickou i i fyzickou kondici. A dejme si ruku na srdce, kdo by to v dnešní době nepotřeboval?! 😀 Mořské magnézium od Pevonia Botanica je unikátní produkt, který můžete přimíchat do své obvyklé péče, a znásobíte tak její účinnost. Celý článek o účincích magnézia si můžete přečíst zde.

Pevonia_Botanica_Marine_magnesium_777czk

Marine Magnesium, Pevonia Botanica, 777 Kč

Pleť krásnější než kdy předtím
Luxusní ošetření pleti si většina z nás příliš často nedopřeje. Proto jsou právě Vánoce nejlepší příležitost darovat ji těm, které si to zaslouží, ale většinou myslí na ostatní víc než na sebe. A kde hledat luxusnější péči než v Pařížské ulici?! Náš oblíbený a léty prověřený Salon INKA je jasná volba! :)

20190619153848_IMG_3654

www.saloninka.cz

Problém? Vyřešeno!
Každá královna si zaslouží svoji číši. 😀 A taky bezstarostné víkendy nebo večery. Decentní a vtipná sklenice na víno nezklame žádnou kámošku!

42655

Sklenice na víno, Bella Rose, 299 Kč

Pro partnera, tátu, bráchu

Relax v Samui Spa
Čas jen pro vás dva je vždycky skvělý dárek. A ač to chlapi neradi přiznávají, masáže, sauny a vířivky milují úplně stejně jako my ženy. 😉 Luxusní Samui Spa vás oba vezme na nezapomenutelný výlet na ukrytý asijský ostrov za objevením nirvány.

samuispa-sauna220141124111718

www.samuispa.cz

Batoh Elega by Students
Batohy jsou prostě trendy. To ví samozřejmě i studenti ZČU, kteří vytvořili v rámci spolupráce s Elegou celou kolekci mladistvých doplňků. Všechny kousky rozhodně stojí za pozornost, ale za nás to vyhrává tenhle unisexový batoh!

69467cerna

Batoh EBYS, 6 500 Kč

Vyvoněný gentleman se Sabonem
Pod správným stromečkem nesmí chybět měkké dárky a taky kosmetika. Hlavně pánové tak tradičně řeší zásoby “patlátek” na celý následující rok. 😀 Dopřejte jim extra péči v roce 2020 a kupte jim sadu dokonalého gentlemana od Sabon.

SABON_Gentleman_Travel_Kit_460czk

 Gentleman travel kit, Sabon, 460 Kč

Klub pánů z Ponožkovic
Ponožky zkrátka nesmí chybět. Dárek v dětství nenáviděný, v dospělosti oceňovaný. 😀 Darujte členství v Klubu pánů z Ponožkovic, aby obdarovanému přišel každý měsíc do schránky jeden pár českých barevných ponožek. Easy peasy dárek na celý rok!

670-vanoce-670x335
www.ponozkovice.cz

Pro holky a kluky

Batůžek Elega na výlety i do školky
Nechcete kupovat nekvalitní syntetický batoh s nevkusným potiskem? V Eleze myslí i na ty z nás, které raději dávají přednost kvalitě a decentnosti. Kožený batůžek, který se nebudete stydět hodit přes rameno i vy sama, najdete ve spoustě variant pro holky a nově i pro kluky!

69454loden1

Batůžky Elega for kids, 2 790 Kč 

Vůně Sabon jako pro velkou dámu
Asi si každá pamatujeme, jak jsme se tajně voněly máminým parfémem a při odhalení zarytě tvrdily, že Chanelem určitě nevoníme. 😀 Sladká toaletní voda Girlfriends pro menší i větší slečny určitě ochrání vaši sbírku, a dost možná se s ní někdy přijdete na tajňačku navonět vy sama. 😀

SABON_Girlfriends_Perfume_850czk

Vůně Girlfriends, Sabon, 850 Kč

Nejkrásnější člobrdo
Asi těžko byste hledala větší klasiku na zimní večery, než je Člověče nezlob se. Už jsme viděli spoustu variací na tuto deskovou hru, ale tahle zvířátková od Kids concept nám příjde bezkonkurenčně nejroztomilejší!

39259

Člověče nezlob se, Kids Concept, Bonami, 519 Kč

Hodinky bez ručiček
My jsme si přáli hodinky s vodotryskem, a když se zadařilo, dostali jsme nějaké hezké hodinky s ručičkami. To už samozřejmě dneska není žádná machrovina, a ať se nám to líbí nebo ne,  “smart” věci jsou už běžnou součástí životů našich i našich dětí. Kromě her a aplikací mají i kalkulačku, budík, fotoaparát a plno dalších funkcí. Ostatně, nikdy není příliš brzy na to naučit se hlídat čas. :)

ImgW

Chytré hodinky VTech Kidizoom, Alza, 1 159 Kč

Mohlo by se Vám líbit