Volný čas

9 otázek pro Mirka Šimůnka

28.3.2018  | 
A6DE7D99-ABA7-44B0-9D99-AE702AFB846D
Mirka asi nemusíme moc představovat. 😉 Na začátku tisíciletí ukradl nejedné z nás srdce ve své první velké roli prince v pohádce Z pekla štěstí. Od té doby Mirek trochu “vyrostl” a kromě pohádkového prince se z něj stal oblíbený herec a moderátor. Pokud stojíte o pravidelnou dávku uhrančivých pohledů, Mirka můžete nyní vídat na TV Prima v pořadu TopStar a nebo mrkněte rovnou na jeho Instagram @miroslav.simunek

Jakou postavu u ženy vyžaduješ?
Upřímně, žádnou. Ženu už ve svém věku beru opravdu především z jiných pohledů, než vyloženě fyzických. Ale samozřejmě se mi určité typy postavy líbí. Můžu prozradit, že typické boubelky nepreferuji, nicméně takové ve svém širokém okolí ani neznám.
Jsi vysazený na nějakou barvu vlasů?
Opět se schýlím k obecné odpovědi, nejsem. Vždy jsem dával přednost spíše blond, ale jak se říká, člověk míní, život mění, a proto nikdy neříkej nikdy.
Na co první se u ženy díváš?
Na oči a zadek. Oči jsou přeci jen oknem do duše. A já miluju upřímný, veselý a bezelstný lidi. Takové mám rád i jejich oči. A co se pozadí týče, myslím, že nemusím nic dodávat, všichni muži i ženy mi budou rozumět. :)
530C3C29-ADC6-4201-A2F7-FC14CAB6EAFF
Co ty a ženy?
Sice jsem hned na začátku tohoto dotazníku uvedl vztah mysli k věku, ale přeci jen zas až tak starý nejsem. :) Žena u mě vždycky byla a bude na prvním místě. Někdy bych mohl říct, bohužel…
Vadí ti menší prsa?
Nevadí. To se opět vztahuje k už k, řekněme, tolerantnějšímu obecnému vnímaní druhého. Nevadí mi ani prsa vylepšená plastickou operací. Když jsou na výsost skvěle udělaná odborníky jako například na klinice Aesthevita panem doktorem Jánem Pilkou, pak jsou víc než přitažlivá.
Jak by se měla partnerka oblékat?
Jak se by se kdo měl oblékat přenechám na každém dle svého vkusu. Ale líbí se mi rafinovanost, lehkost, decentnost a jednoduchost.
770550A8-B6FC-42AF-9413-1FDF7238C99C
Chtěl bys někdy vyzkoušet atypické místo na sex?
Jako všichni dospělí i já pochopitelně vyzkoušel v životě několik takových míst. Ale přiznám se, že stále ještě jich v záloze pár mám. A takovým neříkám ne.
Co sexuální hračky/kostýmy… Používáš je?
Záleží… Jsem obecně pro jakékoliv zpestření života, proto také, mimo jiné, žijeme, abychom si život vychutnali v rámci možností a toto téma mi není nevlastní. Zvlášť, pokud člověk žije v dlouhodobém partnerském vztahu.
Co sex na jednu noc?
Nejsem člověk co by něco předstíral a odpovím tedy jednoduchou odpovědí – nebyl jsem anděl.

Mohlo by se Vám líbit