Recenze

Dámská jízda ve wellness Chateau Havel

17.1.2018  | 
2013_06_10_0062 (1)

Asi už fakt stárneme, když místo nájezdu na bar, pořádáme nájezdy na vířívku, byla moje první myšlenka, když jsme naplánovaly dámskou jízdu v trochu netradičním prostředí. Nakonec se tři hodiny v privátním wellness s nejlepšími kamarádkami, vlastní saunou, vířivkou a proseccem staly naprosto luxusním zážitkem, který hodlám opakovat…třeba každý týden! 😀

K našemu dámskému dýchánku jsme si vybraly wellness Infinit v Chateau Havel. První dojem z prostředí byl naprostá pecka. Přijely jsme večer, takže bylo vše nasvícené, zámeček je krásný a celý interiér je jako z pohádky, už jen to dává znát, že vás čeká neobyčejný večer. Přivítal nás milý personál, který i v průběhu večera prokázal svou naprostou profesionalitu a nezalekl se ani méně standardních požadavků. 😀 (ne, neobjednaly jsme si striptéra…)
Součástí Chateau Havel je prvotřídní restaurace, čtyřhvězdičkové ubytování a dokonce i golfové hřiště, což otvírá obrovské možnosti na další a další návštěvy.

IMG-20180113-WA0019

S holkama jsme si ve třech pronajaly celou privátní zónu na tři hodiny. Za zhruba 4 600 Kč jsme měly k dispozici saunu, místnost s ochlazovacím bazénkem a odpočinkovou postelí, místnost s vířívkou, sociální zařízení, sprchy a samozřejmě ručníky, osušky a župany. Do tří hodin wellnessu se nezapočítává čas v šatně, takže se můžete v klidu připravit a po odchodu umýt vlasy a upravovat se třeba hodinu. Samy jsme si mohly nastavit intenzitu světla i hudby, nakonec jsme si pustily vlastní hudbu z přenosného repráčku, takže párty mohla začít! Do wellnessu si můžete objednat občerstvení, od čaje, přes nealko až po skvělé víno a prosecco. Nebudeme si nic nalhávat, my jsme šly do té poslední možnosti. 😀

IMG-20180113-WA0024

Když jdu do wellness, tak si ho chci užít se vším všudy a opravdu se snažím dodržovat dobu saunování i ochlazování. Holky zakotvily hlavně ve vířivce. Na soukromém pronájmu je super, že nikoho nerušíte a nikdo neruší vás. Můžete si v klidu povídat o čem chcete, smát se nahlas a nestresovat se tím, že vaši konverzaci slyší dalších pět lidí, což je na dámskou jízdu prostě ideální. Pokud máte větší partu, nebo třeba chcete kamarádce uspořádat skvostnou rozlučku se svobodou, můžete sem pozvat až 15 lidí. Rozhodně bych doporučovala využít i služeb maséra nebo rautu přímo z restaurace. To se potom z wellnessu stává absolutní ráj na zemi!

IMG-20180114-WA0002

Zámeček má romantickou atmosféru a tak představa krásného zamilovaného večera je jedna z prvních, která vás na tomto místě napadne. Pokud je pro vás 15 lidí moc, recept na dokonalý víkend ve dvou leží přímo u vašich nohou. Odpolední golf, večer privátní wellness rozmazlování, skvělá večeře a noc na zámku…kdo by řekl ne?! (Pánové, na stránkách najdete i celé dárkové poukazy:) )

Soukromou saunu a vířivku ocení také “stydlíni”, kteří se jinak normálnímu wellness vyhýbají obloukem. Ležet nahatý před cizími lidmi není šálek čaje pro každého, takže tohle je určitě brilantní řešení.

Celkově díky luxusní atmosféře je to tu spíš o zážitku než přímo o saunování. Pro zaryté “saunaře” bych doporučila spíš zamířit do hotelu Step nebo do brněnského Maximusu o kterém jsem psala v létě.
Nám ty tři hodiny utekly tak rychle, že jsme ani nestihly všechno probrat. 😀 To znamená jediné – v nejbližší době musíme naši dámskou sešlost zopakovat!

IMG-20180113-WA0009

Mohlo by se Vám líbit