Máma

Je to rebel! LOVE REBEL

26.10.2017  | 

Když chcete udělat něco nového, musíte jít proti proudu a být tak trochu rebel. No, myslím, že každé dítě v sobě má celkem velký kus rebela. 😀 Objevila ho v sobě i maminka dvou synů Jana, když zjistila, že nemůže sehnat žádné oblečení, které by vyhovovalo potřebám jejích dětí a rozhodla se, že si s tím zkrátka musí poradit sama. Vzala do ruky jehlu a nit a po tom, co už ušila všechno možné na svoje děti i děti svých kamarádek, založila e-shop Love Rebel, aby mohla svoje výtvory šířit dál.

Hlavní heslo značky je “testováno na dětech” a musím uznat, že na všech věcech je vidět, že je nedělal nikdo od stolu, ale od srdce vlastníma rukama. Veškeré látky na čepičky, dečky a oblečení jsou české a atestované pro děti do tří let. Nejvíc mě baví samotný nápad, protože veškeré kousky tvoří Jana, všechno k sobě dokonale ladí a můžete tak obléct svého miláčka od hlavy k patě v dokonalém souladu. Na výběr je OBROVSKÉ množství barev, potisků a pokud vám je to málo, můžete volit i barvu podšívky.

Maxíkovi teď při stonání dělala společnost dečka a muchláček s cedulkami.

Obojí má stejný vzor i podšívku. Muchláček je skvělý i pro úplně malé děti, cedulky poutají pozornost a jejich “muchláním” se trénuje jemná motorika. Dečku si Maxík oblíbil i na odpolední siestu, protože je obojí krásně hebké a prostě vybízí k zachumlání. :)

Kuba a Samík mají na chladnější dny oboustranné čepičky. Kuba s frajerskými a auty a Sam decentní proužek. 😀 Čepice, šátky i nákrčníky, které Love Rebel nabízí jsou oboustranné. Každá máma ocení, že když se stane nehoda, dá se ji zamaskovat, než dorazíte domů. 😀

Tu nejlepší věc jsem si nechala nakonec, protože mi přijde naprosto GENIÁLNÍ – jsou to náramky se jménem a telefonním číslem. Asi tušíte, kam tím mířím. Stát se může cokoliv a tohle mi přijde jako skvělý nápad v nouzové situaci. V nabídce jsou i populární minerální náramky pro dospěláky, které Jana také vyrábí. :)

naramek

Na závěr pro vás máme SLEVU 10% NA NÁKUP: LoveRebel.cz KÓD JE “nezoufalky” a platí do 18.11.

Love Rebel můžete sledovat i na Facebooku a Instagramu!
www.facebook.com/LoveRebel.cz & www.instagram.com/LoveRebel.cz/

Mohlo by se Vám líbit