Máma

Jsem máma!

14.9.2017  | 
IMG_2798

Je až neskutečné jak ten čas letí. Ještě nedávno jsem si tu stěžovala na “vedlejší účinky” těhotenství, utrácela peníze za malinkatý outfity, přemýšlela jaké to bude až bude můj kluk na světě, jak to všechno zvládnu .. A dnes? Je to už 2 měsíce (resp. 2,5 měsíce, protože tenhle článek píšu už 14 dní 😀 , maminky mě jistě chápou ..), co se mi stala ta nejúžasnejší věc v mým životě (ano, možná to zní jako klišé, ale je to tak), narodil se mi syn a já JSEM MÁMA :) .

fullsizeoutput_32b5

Ač se těch 9 měsíců zdálo jako věčnost, nakonec jsem se dočkala a nastal den D. 29.6.2017. Datum, které mě udělalo nejštastnější! Sice příchod potomka má své ale .. Já naštěstí můžu říct, že na to vzpomínám v tom nejlepším, bez jakýchkoli komplikací. Poprvé v životě jsem brečela štěstím. Ta euforie .. se snad slovy ani nedá vyjádřit. A zároveň i adrenalin 😀 . Samuel přišel na svět a otočil mi život na ruby.

2017-09-14-PHOTO-00000136

Dnes? Jsou mu téměř 3 měsíce a já si říkám, jak jsem byla před porodem vtipná, když jsem tvrdila, že jsem unavená 😀 . Jak já bych se chtěla vyspat!! Kombinace péče o první!! (vše je pro mě nové) dítě (které čím dál více vyžaduje pozornost a čím dál méně spí) a práce (které je čím dál více a já se jí nemohu přestat věnovat) .. každá maminka se mnou určitě souhlasí .. je to mazec!

2017-09-14-PHOTO-00000135

Ale teď tu vedle mě spí, já ho po očku sleduji a nemůžu se ho nabažit. Každým dnem přichází s něčím novým a mě to neskutečně baví. Někdy mám výčitky, když “mě nedá pokoj” a já si říkám ať už usne (abych mohla pracovat) nebo se mnou jezdí v autě na schůzky ..  Ale miluju ho nejvíc na světě, je to můj hnací motor a dělám to přece pro něj! Takže unavená neunavená, mateřská nemateřská .. zvládnout musím (musíme) všechno. Jak jsem si nedovadla představit život s dítětem, teď si ho nedovedu představit bez něj <3 .

Anna

2017-09-14-PHOTO-00000133

Mohlo by se Vám líbit