Máma

Každá máma potřebuje pěknou přebalovací tašku!

22.3.2017  | 
FullSizeRender 54

Že už neběhám po večírcích a nákupech večerních šatiček téměř 7 měsíců není žádná novinka :) . A že víkendy trávím nákupy výbavičky a výběrem všech možných vychytávek pro mýho broučka, také ne :) . Shopping mimi mánie je u nás v plném proudu. Ačkoli už máme (když né koupené tak aspoň vybrané) milion outfitů na všechny příležitosti do asi jednoho roku našeho syna 😀 , kočárek, autosedačku, postýlku a vůbec vše potřebné .. přesto stále objevuji další věci, které musím ještě mít 😀 .

IMG_4480

Každá máma malého miminka mi jistě potvrdí, že velmi nutnou a potřebnou věcí, bez které se neobejde, je přebalovací taška. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je k dostání obrovské množství všech možných tašek, výběr byl opravdu složitý (ale já si ho užila :) ). Má představa byla jasná, chci praktickou, avšak originální a stylovou! A? Podařilo se :) .

FullSizeRender 53

Objevila jsem totiž mimmo, výhradního dovozce zboží značek PacaPod, Pink Lining, Il Tutto a Melobaby. Jak jsem tak projížděla nabídku jejich tašek (líbila se mi téměř každá a já si nemohla vybrat :) ), přesvědčili mě rychle, že kombinace praktičnosti a originálního stylu není žádný problém.

FullSizeRender 52

Nakonec jsem si vybrala od firmy Pink Lining kabelku Yummy Mummy Taxi z kolekce podzim/zima 2016, která si dokonce zahrála i ve filmu Dítě Bridget Jonesové. Yummy Mummy (slangový termín používaný ve Velké Británii, pro popis mladých a atraktivních maminek :) ) je nejpopulárnější přebalovací taška od značky Pink Lining a já si ji hned zamilovala též :) . Kabelka má dvě postranní kapsy z plátna zakončené pěknou mašličkou a na přední kapse je nápis a nášivka. Kabelka je vybavena nastavitelným popruhem, který slouží k uchycení ke kočárku, zrcátkem, přebalovací podložkou a průhlednou kapsičkou na zip.

FullSizeRender 51

Uvnitř tašky jsou všité dva termoobaly na flašky, které udrží po určitou dobu nápoje teplé, dvě kapsy na plenky, kapsička na psací potřeby, karabinka na klíče a malá kapsička na zip. Všechno v ní je přehledné, ač k testování v praxi ještě u nás nedošlo. Už se ale moooc těším :) . A co Vy, které jste v očekávání nebo Vás Vaše stávající taška nebaví .. líbí se Vám?

 

Krásné jaro! Anna

PS: Pro všechny naše čtenářky máme slevičku 15% na nákup u https://www.mimmo.cz. Heslo: NEzoufalky :*

 

 

Zdroj photos: www.instagram.com, www.mimmo.cz

 

Mohlo by se Vám líbit