Máma

Cik Cak na žádném kočárku nesmí chybět

8.2.2017  | 
FullSizeRender 42

Jakožto maminka prvního potomka, je i u mě nákup výbavičky pro miminko v plném proudu :) . Každá to určitě znáte, nakupovací mimi mánie, “bože, všechno je tak malinký a roztomilý, to musím mít” .. 😀 . A když už mám díky těhotenství více času (např. v sobotu kocovina nehrozí 😀 ), nemine mě žádný trend či vychytávka :) .

IMG_3322

Jistě mi každá maminka dá za pravdu, že výběr kočárku je hodně důležitý. I já stále kroužím kolem prodejen pro děti a prohlížím si své favority. Konzultuji výběr hlavně s kamarádkami, které už zkušenosti mají a radí mi, na co se při výběru zaměřit (protože je mi jasné, že design není jediné měřítko :) ).

FullSizeRender 40

 

Jedna z věcí, kterou jsem právě nevěděla a poradila mi ji kamarádka je, že se nemusím omezovat nabídkou klasických přebalovacích tašek, které výrobci nabízejí rovnou ke kočárku. Mohu si pořídit prakticky jakoukoliv a jednu krááásnou mám už vyhlídnutou. Vůbec jsem netušila, že taková možnost je, a proto se o to musím podělit. Jde to díky úchytům pro upevnění kabelky/přebalovací tašky na madlo kočárku, které se dají pořídit separátně. Tímto způsobem lze připnout jakoukoliv kabelku, která má boční poutka. A kde je sehnat? Kamarádka mi doporučila Cik Cak Handmade by Lála, českou rodinnou firmu https://m.facebook.com/CikCakKup/ . Byla jsem rázem nadšená. Jakto?

IMG_3320

Cena je vč. poštovného jen 235,- Kč a můžete volit ze čtyř různých karabin. Černá plastová, kovová stříbrná, měděná a zlatá. Zrovna tak máte na výběr z 18ti barev popruhů. Tzn. celkem je v nabídce 72 variant. Něco pro mě, jeden pár stačit určitě nebude 😀 . Prostě si jen vyberete, které se Vám nejvíce budou hodit ke kočárku a kabelkám. Tak zůstanete vždy stylová a barevně sladěná. #mommylovesfashion

IMG_3319

Úchyty si můžete buď objednat na fb stránkách viz odkaz v textu výše nebo je lze koupit i v kamenných prodejnách v Praze v Mybabystore, v Hradci Králové v Hany dětském centru, v Pardubicích v Baby Centru, v Brně a Ostravě v prodejnách Fun Baby a v Plzni v prodejně Kočárky Plzeň. Takžeee .. kočárek sice ještě nemám, ale jaké kabelky si na něj pověsím, to už vím :) .

:* Vaše “těhu” A.

IMG_3327

Zdroj photo: instagram.com

Mohlo by se Vám líbit