Krása

Vánoční make – up (nejen) na Vánoční párty

21.12.2016  | 
FullSizeRender 33

Čas Vánočních večírků je v plném proudu, Silvestr se kvapem blíží a my jsme se rozhodly, že Vás v tom nenecháme. Blýskněte se výjimečným líčením ať už na Vánoční večírek, oslavu Nového roku nebo jen tak pod stromeček :) Vsaďte na nestárnoucí kouřové oči, rudou klasiku na rtech nebo zlatý třpit.

FullSizeRender 35

“Kouřovky” jsou stále IN, i o Vánocích

Na pleť naneste středně krycí make-up a následně zmatněte transparentním pudrem dle typu Vaší pleti. Pro dlouhotrvající efekt nezapomeňte na bázi pod make-up. Tváře oživte tvářenkou v tělovorůžové barvě. Aby i líčidla na očích vydržela celou noc krásné, aplikujte nejdříve bázi. Oko po té orámujte černou linkou a opatrně ji rozetřete. Vnější koutek vystínujte nejtmavším stínem, pod obočí naneste světlý lesklý stín. Do vnitřního víčka vykreslete linku černou tužkou. Kouřovému líčení oka to dodá na dramatičnosti. Řasy by měly být nápadné, je-li třeba, použijte zhušťující řasenku. Rty zvýrazněte narůžovělým či tělovým leskem.

FullSizeRender 32

Červená je smyslná a Vánoční

Na pleť naneste středně krycí make-up, přepudrujte kompaktním pudrem a na tváře použijte červenohnědou tvářenku. Pro dlouhodový efekt nezapomeňte na bázi, jak pod make-up tak na oči (linka se Vám nerozmaže). Obočí zvýrazněte tužkou na obočí. Na horních víčkách vykreslete fixou linky, klidně širší a protaženější. Ať jsou výrazné! Řasy upravte kleštičkami na řasy a naličte je černou řasenkou, barvu naneste více na horní řasy. Rty obkreslete konturovací tužkou na rty, pečlivě vyplňte rtěnkou,leskem či lakem na rty v klasické červené. Pro glamour vzhled použijte na nehty lak ve stejném červeném odstínu.

FullSizeRender 37

Zlata o Vánocích není nikdy dost :)

Pleť vylepšete lehkým make-upem, který smíchejte s trochou lesklého pudru. Tváře zvýrazněte krémovou tvářenkou s nádechem dozlatova a obočí dokreslete stínem na obočí či tužkou. Celé horní víčko až k obočí vymalujte zlatými práškovými stíny, barvu naneste štětečkem i podél spodních řas. Opět nejdříve aplikujte bázi ať se stíny nerozmažou. Přes stíny můžete ještě použít transparentní gel, což vytvoří zajímavý efekt. Podél horních řas vykreslete černou linku a řasy zvýrazněte prodlužující řasenkou. Nakonec přijdou na řadu rty. Orámujte je konturovací tužkou v přirozeném odstínu a vybarvěte je leskem s broskvovým nádechem.

FullSizeRender 34

 

Tak které líčení si na Váš večírek vyberete Vy? Ať jsme i o Vánocích krásné 😀 A.

 

FullSizeRender 36

Zdroj: http://ona.idnes.cz/

Photos: www.instagram.com

Mohlo by se Vám líbit