Volný čas

JUST BECAUSE IT’S CHRISTMAS

12.12.2016  | 
FullSizeRender.jpg

Máme za sebou 3. Adventní neděli a já už se pomalu začínám ladit na “Christmas time”. Proč? Vždyť nemám ani jeden dárek, ani cukroví, v obchodních centrech se nedá zaparkovat, všude mraky lidí, dlouhé fronty, chaoz, stres. Nevím proč, ale letos mě to nechává klidnou (asi jsem Vánočně dozrála 😀 ).

Možná to zní jako klišé, ale vážně se nejvíc těším hlavně na Vánoční pohodu, čas strávený s rodinou, Vánoční atmosféru, odpočinek, Vánoční “romanťárny” v tv, které kdy jindy než právě o Vánocích strašně ráda sleduji 😀 S koncem roku mám klasicky nejvíce práce a vždy mě příchod Vánoc spíše stresoval, hlavně, když jsem ze všech stran slyšela jak všechny kamarádky už mají vše nakoupeno a napečeno a já se k nákupům dostanu, když vše dobře půjde, až 23.12. Letos? I don’t care 😀 Faktem je, že se nic nezměnilo, nemám nic, jen moc práce 😀 …, ale! nestresuju se. Vánoce přece nejsou o tom koupit milion dárků a celá uhoněná pak padnout pod stromek únavou. Je to “den” v roce, kdy lidi na sebe mají být hodní, měli by zapomenout na všechny starosti a trápení, vypnout a užívat si pohody se svými nej. Jako v těch Vánočních filmech :) A přesně letos to tak chci mít!

FullSizeRender.jpg-1

U nás v NEzoufalkách jsme nakously téma Vánočních filmů. Na co se nejvíce těšíme a co si rády v tomto čase pouštíme? Kromě Lásky nebeské, nejpovedenější Vánoční novodobé “pohádky” miluji třeba Čtvery Vánoce, Vánoční skřítek, Přežít Vánoce a Prázdniny :) To jsou moje TOP, ale je jich mnohem více. Miluju se zachumlat do deky s přítelem, vzít si teplé ponožky, udělat si výborný čaj a na nic nemyslet, jen odpočívat a sledovat ty romantické “kýče” 😀 .. a to si můžu dovolit jen o VÁNOCÍCH. A jak to mají ostatní NEzoufalky?

FullSizeRender.jpg-2

Bára: “Když Vánoční lenošení, tak s filmem Martin a Venuše, jelikož je to naše srdcovka. Během něho jsme zplodili Jakuba :) Taky S čerty nejsou žerty! To je prostě klasika a pro mě kouzlo Vanoc :) A k Vánocům pro mě určitě patří i rodinka Griswoldů 😀 ”

Míša: “Já miluju Pelíšky, protože jsme na ně koukali už i s rodiči, je to sranda, skvělí herci. Jednou za rok to ráda vidím a vždy se nasměju. S čerty nejsou žerty, protože Ondra Vetchý a toho já miluju :) Taky je to sranda. A Mrazík. Mam ho ráda, dobro zvítězí nad zlem a Nastěnka je pravá ruská kráska👆🏻Dlouhý cop a rudé tváře 😀 PS: Sám doma nesnáším 😀 “

Terka: “Na Vánoce jdu radši do práce, abych se vyhla všem těm kýčovinam v televizi,  který akorát pletou hlavu malejm dětem a ty po zbytek života žijí tím, že přijede princ na bílém koni a vysvobodí je ze spárů zlé macechy.  Nebo, že když zůstanou samy doma, stanou se z nich hrdinové, kteří pošlou zloděje do vězení! 😀 😀 😀 Ale Pelíšky si ráda pustím :)”

Romča: “Já se budu koukat na pohádky. Miluju je. Mám ráda nové i staré. Taky se mrknu na klasické romanťárny Pretty Woman, Láska nebeská…. prostě všechno, kde láska a dobro zvítězí nad zlem. Potřebuji nějakou motivaci a víru do toho reálného života 😉”.

A co Vy? Jak to chodí u Vás? Nainspirujte nás o Vaše Vánoční oblíbené filmy.

Přeji klidný Advent a krásné Vánoce:* A.

 

Zdroj photos: www.instagram.com

 

Mohlo by se Vám líbit