Krása

Chcete vypadat na svahu fakt dobře?

15.10.2016  | 
2016-10-11_175732

Je tu skvělá zpráva pro milovníky zimních sportů a hlavně módy. Sportalm, značka luxusního zimního oblečení s výjimečným designem má nyní další kamenný obchod v Praze v OC Arkády. Tento týden proběhlo slavnostní otevření, kde teklo proudem šampaňské, a ani my jsme nemohly chybět.

Při otevření obchodu byla představena kolekce podzim – zima 2016/2017, která měla opravdu velký úspěch a ty nejhezčí kousky se prodaly ještě dřív, než se dostaly do výloh. Sportalm je synonimum precizních střihů a luxusních detailů. Kožešiny a výšivky z vás zaručeně učiní nepřehlédnutelnou, podobně jako přírodní vzory a neonové barvy, které jsou klíčové pro nejnovější kolekci.

sportalm_ski_wear_collection_201609

Události se zúčastnila modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková, která si pro sebe našla hned dva úlovky. Krásný kabát a vestičku s umělou kožešinou. „Pravé kůži a kožešině se snažím vyhýbat, takže jsem moc ráda, že i pro mě se tu našlo něco z umělých materiálů.“ Vysvětlila Iva. sportalm_ski_wear_collection_201612Naopak misska Klára Medková se pravé kožešině vůbec nebrání a ráda se do ní oblékne, třeba když jede na hory.
Tuto módní značku původem z rakouského Kitzbϋhelu jsem si oblíbila i já. V zimě jezdíme často na hory, takže chci, aby oblečení na lyže bylo kvalitní a zároveň šik. Na akci nechyběla ani Inna Puhajková, která se po dlouhé době zhostila role modelky. Kmotrou akce byla známá sportovkyně Kateřina Neumannová, která je i oficiální tváří značky Sportalm v České republice.
Snad letos bude zima opravdu mrazivá, protože by byla škoda, aby takové krásné kusy oblečení ležely ve skříni, nemyslíte?

FB_IMG_1476554174733

Mohlo by se Vám líbit