Krása

Kdy začít s krémy proti vráskám ?

18.8.2016  | 
full_REVIFLEX_skupina_bez_pozadi

Většinou si vrásky spojujeme s našimi babičkami nebo maminkami. Vrásky se mohou objevit, ale i mnohem dříve, pokud si nedáte pozor.

Proč se vrásky tvoří? 
Stárnutí je fyziologický proces a není na něm nic špatného, doba je dnes ale taková, že se ženy snaží svůj věk a projevy s ním spojené co nejvíce schovat a vypadat stále svěže a mladě. Podstupují tak často plastické operace a snaží se vypadat stále na dvacet. Kde je hranice těchto zákroků si musí určit každý z nás sám. Já raději prozatím dám přednost kvalitnímu krému a péči o pleť.
Krémů, které slibují mladiství vzhled a zbavení pleti vrásek je skutečně hodně. Tvrdí, že mají prokazatelné výsledky. Já jsem vždy byla k podobným krémům velmi skeptická. Nedávno jsem se ale bavila s jednou odbornicí v kosmetice a v kosmetologickém průmyslu, která mi řekla, že takové krémy skutečně mohou účinkovat a mohou mít výsledky – je ale nutné začít je používat včas.

O pokožku bychom měli pečovat v každém věku, je naší vizitkou. Se začínajícími vráskami je ale už potřeba se nad správným výběrem krémů opravdu zamyslet a vybrat si vhodné přípravky, se kterými bude vaše pleť nadále zářivá, vypnutá a hebká.

Já mám svou volbu jasnou – luxusní kosmetická řada Reviflex. Do prestižní kosmetiky, ale nemusíte investovat tisíce korun, luxusní kosmetická řada REVIFLEX je díky velmi vysokému obsahu účinných látek srovnatelná se značkovými produkty a za příznivou cenu.

Kosmetická řada REVIFLEX je primárně určená pro zralou pleť, ale můžete ji používat v každém věku. Všechny tyto produkty obsahují REVIFLEX komplex, který chrání, zklidňuje a remodeluje pokožku a působí také jako prevence proti vráskám, které zároveň eliminuje. Díky němu budete mít stále mladistvý vzhled.

Denní krém je lehký a snadno vstřebatelný. Pokožku zvláčňuje, chrání a hydratuje. Je vhodný pro všechny typy pleti. Účinně působí proti vráskám i proti předčasnému stárnutí a omlazuje. Obsahuje UVA a UVB protektivní látky pro ochranu před UV zářením.

 

full_REVIFLEX-day-cream-50-ml (1)

Noční krém od REVIFLEX vyživuje a zvláčňuje vaši pokožku, hydratuje ji a zároveň se snadno vstřebává. Tato vysoce účinná péče obsahuje řadu esenciálních, pečujících a revitalizujících látek působících proti předčasnému stárnutí pleti.

 

full_REVIFLEX-night-cream-50-ml

Pro okamžitý efekt je koncipováno sérum a oční gel. Tyto dva produkty jsou nedocenitelné ve chvílích, kdy potřebujete vypadat perfektně během jedné minuty, ale nejste ve své kůži. Účinek je prokázán klinickými studiemi na všech účinných látkách séra i očního gelu.

 

full_REVIFLEX-eye-emulgel-15-mlfull_REVIFLEX-serum-15-ml

Sérum pro regenerační a hydratační anti-aging péči proti vráskám je jemné, tonizující a snadno vstřebatelné. Zajistěte si mladistvou pleť za všech okolností! Originální vysoce účinná péče regeneruje a hydratuje vaši pokožku. Dodejte pleti zpět její vitalitu.

Ultra lehký liftingový oční gel je první pomoc proti vráskám pro všechny typy pleti. Zvláčňuje, regeneruje a hydratuje. Potřebujete vypadat dobře právě teď? Snadná pomoc!

Intenzivní péči pro zralou pleť REVIFLEX nabízí společnost Pharma Future, která vyvíjí a vyrábí vysoce specializované a sofistikované produkty pro vaše zdraví.

Aktivní substance vybírá a dávkuje z hlediska jejich maximální kvality, účinnosti, biologické využitelnosti a čistoty. Následně je kombinuje do propracovaných formulací, které vždy pokrývají maximum vašich potřeb. Společnost Pharma Future tak získává špičkové přípravky a přináší inovace na poli vědy s maximální efektivitou a účinností přímo k vám.

Účinnost, efektivita a vaše spokojenost spolu se zkvalitněním vašeho života jsou také prvořadými cíli společnosti Pharma Future. Více informací o Pharma Future a o její luxusní kosmetické řadě REVIFLEX na www.pharma-future.com/reviflex.

Pokud začnete s používáním krémů v šedesáti, pravděpodobně se velkého výsledku nedočkáte. Když ho ale začnete používat ve třicetileti, můžete tvorbu vrásek oddálit. Proto je nutné o vráskách začít uvažovat včas – ideální věk podle odborníků je 25+
A co Vy, budete proti vráskám bojovat, nebo spoléháte na věčné mládí? :)

B.

 

Mohlo by se Vám líbit