Hradec Králové a okolí

Hradec Králové – moje srdcová záležitost

15.7.2016  | 
FB_IMG_1468529765249

Zdravím dámy! Dneska bych se s Vámi chtěla podělit o naši radost. Náš blog, který frčí už pět měsíců, od Vás má už téměř tisíc lajků. Jsem ráda, že se nám povedlo najít téma, které je pro Vás atraktivní. Protože jsme maminky a manželky na plný úvazek témata jako dětičky, móda, krása a kultura píše skvěle. Samy se mnohdy dozvíme spousty zajímavých věcí a předáváme Vám je dál. Blog Nezoufalé manželky je pro nás takové společné mimčo a je jasné, že si ho chceme stále víc vypiplávat, takže jestliže Vám u nás, v našem malém virtuálním světě něco schází, budeme moc rády, když se s námi o to podělíte a budete naší inspirací na další, a stále zajímavější témata.

FB_IMG_1468529745518

Připravily jsme se pro Vás malou novinku, kterou chceme náš blog oživit a dát do něj ještě víc z našich životů a osobností. Možná už víte, že my holky nezoufalky všechny pocházíme z Hradce králové a okolí. Toto město pro nás všechny znamená mnoho, a ačkoliv jsme zapustily kořeny všude možně po Republice, do této perly východních Čech se budeme vždy rády vracet za rodinou, přáteli a krásnou krajinou, kterou Hradec oplývá. Já osobně doufám, že se jednou budu moct do mého rodného města vrátit natrvalo. Lidé jsou tam přátelští, najdou se i místa na kvalitní shopping, o kulturu není nouze (jedno hradecké kino se dokonce pyšní označením „nejlepší evropské kino pro mladé publikum“) a vzdělání je na tak vysoké úrovni, že bych se nebála přezdívat Hradec Aténami východních Čech. Není divu, že se Hradec králové umisťuje na předních příčkách v anketách „Nejlepší místo pro život“. Lidé jsou tu prostě šťastní.

FB_IMG_1468529784880
A takhle bych Vám mohla o mém městě psát donekonečna. Město, kde jsem se narodila, se stalo mou srdeční záležitostí a láska k němu nás nezoufalky všechny spojuje. Proto bychom chtěly náš blog nově doplnit aktualitami z našeho města. Chceme vědět všechno! Otevírá se nová restaurace? Jsou za dveřmi městské slavnosti? Zkrátka pište cokoliv a my to rády pošleme do světa. Těšíme se na vaše příspěvky, komentáře ale i kritiku! Děkujeme za vaší přízeň a za motivaci hnát se vpřed!

 

FB_IMG_1468532396132

  • Aneta Zelená 15.7.2016 at 14:29

    Také pocházím z Hradce a odstěhovala se jinam. Přesto ho miluji a ráda se vracím. Sice to mám jen 20 km, ale vždy pookřeji, když se do něj podívám. Dost Vám rozumím.

  • Mohlo by se Vám líbit