Krása

Malá PEDI příprava na léto

23.6.2016  | 
13521823_1607497072912819_1827958802_n

Dítě u babičky a máma má konečně čas pro sebe takže to vezmeme popořádku. Měla bych asi vynechat tu část kdy jsem se rozhodla, že mi je nějak stále teplo ačkoliv mám na sobě kraťasy … ano je a čase totiž sundat porost na nohách, kde se to tam vzalo panebože !!!! No nic strojek na epilaci přežil ve a já se cítím po hodině a půl zase jako sexy mamina. Všimly jste si, jak jsou nohy pak krásnější, úžasný pocit. Nad svýma nohama bych se dokázala rozplývat hodně dlouho, ale pokročíme dále.

Nehty na nohou se snažím si udržovat průběžně, ale přeci jen by to chtělo něco TOP na léto :) Narazila jsem na úžasný lak – vytvoří Vám super vzhled gelového nehtu, kryje nerovnosti a ještě ho dělají v super NEONKÁCH. CLAIRES s GEL efektem. Kupovala jsem přímo v jejich prodejně a stál 90 Kč.  Na léto jak dělaný. Podrobila jsem ho zátěžovému testu se synem, minimálně dvacetkrát mi na nohu šlápl, přejel autem, zakopl o ni a nebo prostě musel zkusit zda ten růžový nehet je vážně pravý. No nemilujte své děti. Jako TOP COAT je super tento lak od ESSENCE PRO WHITE ACTIVE, speciální lak na nehty s bělícím efektem a citronovým extraktem.  Seženete ho ve všech prodejnách DM drogerie a stojí kolem 55Kč.

shopping

 

 

 

 

 

 

 

 

Na takové to domácí pečování o nožičky doporučuji Scholl Velvet Smooth Diamond – používám a stále perfektně funguje. Ale je pravda, že ho nemám zakoupený na ALI a podobně, ale mám ho zde v CZ z drogerie. Možná v nich rozdíl není, ale levnější variantu vyzkoušenou nemám. Přiznávám jednu levnější jsem koupila babičce, ale recenze od ní se asi nedočkáme. Podle mého z toho udělala klasický putovní dárek. To asi známe všichni zvyky našich prarodičů … klasické Vánoce – „ne ten papír hlavně netrhej!!!“ ten se ještě použije a to minimálně desetkrát. Babička dostane parfém a šetří si ho tak dlouho až na něj v lepším případě zapomene a nebo ho dostanu další rok od ní jako překvápko. A jaké ponaučení z toho plyne nezoufalky ? Kupuji všem to co se mi líbí jelikož je zde velká šance, že se ke mně dárek ještě vrátí :) To jen taková vsuvka mimo naše téma. Na úpravu nehtů používám elektrický pilníček nebo jen na rychlo úpravu skleněný pilník – naprosto mi vyhovuje i na gel lak na nehty.

321281

Připravujeme pro Vás nový vzhled stránek a tak se nezoufalky účastnily společného focení. Bylo to tak super, že to jistě vydá na celý článek již brzy. Alespoň fotka z Backstage jelikož je super tematická :) Efektivní využití času během pauzy při focení by Romana Pavelková.

20160619_160117

Mějte super den a hurá na sexy nožky

Bára

 

13522395_1607497062912820_2122674605_n

Mohlo by se Vám líbit