Volný čas

LORD OF THE RINGS in concert

7.6.2016  | 
1479

Legenda o prstenu znovu ožívá, tentokrát v unikátním filmovém představení na gigantickém filmovém plátně za doprovodu 250ti členného symfonického orchestru, sborů a zahraničních sólistů. A Vy můžete být u toho!

Nyní máte možnost získat na toto mistrovské dílo vstupenky zdarma. Můžete jej  vidět poprvé v HD kvalitě na neuvěřitelné ploše více než 150 m2 v původním znění s českými titulky v pražské O2 Aréně 18.6.2016 od 18:00.

Čeká Vás jedinečné spojení velkolepé projekce s živým hudebním doprovodem ze SKY BOXU s občerstvením. A to vše slibuje skutečně mimořádný zážitek :)

Soutěžte s náma o 2 lístky na toto představení! Sdílejte na Facebooku obrázek, který informuje o soutěži, označte stránku NEzoufalé manželky jako “to se mi libí”, vložte vtipnou fotografii jak se umíte společensky bavit a 1 z Vás, který získá nejvíce označení “to se mi líbí”, vyhraje 2 vstupenky. Své fotografie vkládejte na Facebooku do komentářů pod obrázek soutěže. Soutěžit můžete až do úterý 14.6.!!! Těšíme se na vaše vtipné fotografie :).

 

Mohlo by se Vám líbit