Volný čas

Milenky a milenci vs manželé a manželky

15.5.2016  | 
rsz_couple-731890_960_720

A je to tu zase, neodolala jsem pozvání na kávu s mou nestoudnou kamarádkou, která Vám již dříve doporučovala toho NEJ milence :).

Cituji :) …… Nemůžu si vzpomenout, že bych někdy byla něčí milenka. Nejsem ten typ. Jsem ta, která má milence. Nevadí mi dát někomu kousnout svačiny nebo napít ze skleničky. Dělit se o muže s jinou ženou? Ne, děkuji. Nemusím mít každou atrakci.

Muži se mi líbí různi. Malí, velcí, větší, mladí, ještě mladší, výjimečně i o něco starší, blonďatí, černovlasí, modroocí, hnědoocí..Bohužel nemají na čele napsáno, zda jsou ženatí, zadaní, svobodní, magoři atd. To se pozná až při bližším ohledání. Zadaní a magoři mě nepřitahují. Říká se, že člověk chce o něco víc to, co nemůže mít, ale v tomto případě to neplatí. Alespoň u mě ne.
rsz_love-1216595_960_720
Napadlo Vás ale někdy jak vypadá žena toho onoho zadaného? Zda je malá, vysoká, tlustá či tenká, blondýna, bruneta, krásná, obyčejná, managerka nebo prodavačka v samoobsluze… Ono je to jedno. Tomu bídákovi je to jedno. Jde o to, že jste jiná, že jste jiná žena  než “ta jeho”.
Ta jeho co doma vaří, pere, uklízí, nakupuje, stará se o jejich společné děti, psy, křečky (děti je musely mít a proč jim čas od času nevyhovět když přísahají, že se o ně budou starat), připomíná mu,že má pozítří jeho máti narozeniny, že je potřeba zajet s autem do servisu, že Karlík dostal další poznámku, chce po něm, aby sklápěl prkénko na wc (proboha po kolikáté už za těch  12 let?!), spí v jeho starém tričku a bavlněných kalhotkách, po doma nosí culík a tepláky. Oproti milence je ve značné nevýhodě. Milenka vidí toho pana úžasného jen občas (a proto je pro ni stále úžasný, nevidí ho v trenkách a ponožkách usínajícího u seriálu). Milenka je vždy pečlivě nalíčená, učesaná, navoněná, hezky oblečená, těší se na něj (aby ne když ví,že nakonec vypadne a ona budou moct zout ty šílené podpatky, stáhnout vlasy do culíku a obléct si tepláky), nosí sexy prádélko a nechce po něm nic kromě sexu.
Je možné, že se z ní jednou stane přítelkyně a když bude ještě o něco šikovnější tak nakonec bude i jeho manželkou… a manželka je kdo? Vraťte se prosím o několik řádků výše. Je to začarovaný kruh.
Doufám, že ode mně nikdo nečekal rozhřešení či snad zaručenou radu jak být skvělou manželkou skvělého věrného muže navěky věků dokud nás smrt nerozdělí.
Koneckonců, kdo říká že my po tom toužíme když ve vodě plave tolik blyštivých ryb a nebezpečných žraloků, že?
P.S.: Nemyslíte si snad, že Vás snubní prsten, pevný zadek, teplé večeře a pravidelný sex uchrání před nevěrou …

Zdro foto: facebook

Mohlo by se Vám líbit