Volný čas

Valentýnské drobnosti

12.2.2019  | 
pexels-photo-842682

Valentýnské šílenství je v plném proudu. Květinářství praskají ve švech a v restaurace jsou bez šance vybookované, na druhé straně jsou anti-valentýnské akce a tak si vlastně každý přijde na své, ať je single nebo ne. Ať tedy slavíte v páru nebo si chcete udělat radost jen tak sama, máme tady pár věcí, které nám padly do oka a třeba se zalíbí i vám!

Valentýnská kolekce Sabon s vůní růží
od 440 Kč

Kosmetiku z Mrtvého moře Sabon milujeme, to už víte. Limitovanou Valentýnskou edici s vůní růží proto považujeme za naprosto dokonalé spojení.
NEzoufalý TIP: Kolekce obsahuje tělový olej, který vám určitě zajistí hezký večer nejen na Valentýna. 😉

IMG_0276_2

Parfém Armani Sí Passione
od 1239 Kč

Ikonický parfém Sí má už několik variant. My jsme se zamilovaly do “Passione”, která už svým rudým flakonem a názvem dává najevo, že je jen pro ty nejvášnivější z nás. :)

o.51687

Růžová dvojka ze Salamanderu
lodičky 2790 Kč, kabelka 2790 Kč

Křiklavě růžová nemusí vypadat vždy lacině. Obzvlášť doplňky v téhle barvičce rozzáří jednobarevný outfit a dodají vám hravou jiskru ať na Valentýna nebo prostě jen tak.

orez

Tekutá matná rtěnka Mii
520 Kč

Červená rtěnka sluší každé ženě, jenom musí najít ten správný odstín. Klasická rudá v (téměř) neslíbatelné variantě je náš favorit!

2064_tekuta-matna-rtenka-mii-power-matte-lip-creme-imperial

Terapie sdílením vol.2
od 268 Kč

Pokud ještě nesledujete Instagram Ester a Josefina, měly byste. Rozchodové hlášky, nad kterými se budete hlasitě smát i kroutit hlavou, najdete už i v tištěné verzi. Zaručená zábava nejen pro singles!

terapie

Růžové šampaňské Mumm
od 1099 Kč

Fakt tohle potřebuje komentář?!
30801_g-h--mumm-le-rose--12-0-75-l--gift

Sladké křupání od Mixit
699 Kč

Čokoláda je sice klasika, ale co takhle něco trochu zdravějšího? My si na Mixitech ujíždíme a kupujeme každou limitovanou edici, proto tahle plná červeného ovoce nebude výjimkou.

valentynska_sada_produktovka_resized

Peněženka Elega
1400 Kč

V červené peněžence se prý drží peníze…no, těžko říct, každopádně ji rychleji najdete v kabelce a při placení budete vypadat naprosto stylově. :)

ELEGA_peněženka Mopsy_červená_saffiano_1500czk

Mohlo by se Vám líbit