Volný čas

9 otázek pro Tomáše Zástěru

5.3.2018  | 
DSC_0497

Tomáš je jeden z těch mužů, který vás okamžitě odzbrojí svým humorem a širokým úsměvem jako z reklamy na Kinder čokoládu. Ostatně, pokud posloucháte odpoledne rádio Evropa 2, určitě Tomáše znáte, protože nad jeho vtípky se nedá zachovat vážná tvář ani za počítačem v práci. Tom naštěstí svou sympatickou tvář (a taky svaly 😀 ) nenechává schované jenom za vysílacím pultíkem, ale moderuje mnoho akcí a párkrát jste jej mohli vidět i na televizních obrazovkách. S tím se ale nedokážeme spokojit! Tom baví a sledujeme ho i na Instagramu @zasteratom …ostatně, vy byste měli taky, protože jeho příspěvky stojí za to! 😀

1. Jakou postavu u ženy vyžaduješ?
Nemám konkrétní typ postavy, kterou bych vyžadoval. Naopak vím, co se mi nelíbí. Nemám moc v lásce ženy s rachitickou postavou, případně pak ženy kulturistky.

2. Jsi vysazený na nějakou barvu vlasů?
Nejsem. Vlasy by podle mého měly hezky vypadat a krásně vonět. Jakou mají barvu je pro mě celkem vedlejší.

3. Na co první se u ženy díváš?
Dívám se na celek. Hlavně tedy na zadek, prsa, ruce… A pak v druhém plánu otevřu své třetí oko a dívám se na její zábavnost a intelekt.

4. Ženy a malování – co preferuješ?
Preferuji přírodní krásu. Když už makeup a líčení, tak střídmé a hlavně vkusné. Myslím, že masky by měly zůstat na karnevalu a neměly by se tahat do běžného života. Pak může realita po ránu muže zaskočit a zklamat. Asi jako bych si dal ponožky do slipů a pak se svlékl. :)
_DSC8457 kopie
5. Vadí ti menší prsa?

Nevadí. Naopak mám z obřích prsou respekt, až strach. A podle fyzikálních zákonů platí, že čím větší a těžší těleso, tím hlouběji pak padá.

6. Jak by se měla tvá partnerka oblékat?
V zimě teple – ženám je často chladno. V létě pak střídměji, aby se nadměrně nepotila. Všeobecně mám rád střídmost, smysl pro detail a mazanou vyzývavost.

7. Chtěl bys někdy vyzkoušet nějaké atypické místo na sex?
Ano. Konečně bych někdy chtěl vyzkoušet jedno atypické místo – ložnici. :))

8. Co sexuální hračky/kostýmy… používáš je?
Jednou jsem chtěl s přítelkyní vyzkoušet hru na učitele a žákyni. Šel jsem do sekáče, koupil si obnošený vytahaný svetr, jetý kalhoty, abych vypadal jako učitel. Nesetkalo se to s erotickou náladou, ani s nadšením.

9. Co sex na jednu noc?
Zajímavá nabídka. Děkuji ti za ní, ale jsem šťastně zadaný, takže odmítám…:)

 

Mohlo by se Vám líbit