Recenze

Pracovní víkend v hotelu Dvorana

29.6.2017  | 
Hotel 2

Přišlo mi to jako dobrá náhoda, že normálně se do Karlových Varů nepodívám jak je rok dlouhý a najednou se tam během jednoho měsíce ocitnu dvakrát. O tom, jak jsem si tam užila s mamkou začátek května jste si už mohli před nějakou dobou přečíst v tomto článku. Tentokrát jsem se nejela zrelaxovat, ale pracovat (a po práci taky trochu relaxovat, žejo…). 😀

Organizace golfového turnaje si žádá i organizaci toho nejlepšího ubytování, jaké bylo k dispozici, a tak po shlédnutí fotek a přečtení pár referencí padlo rozhodnutí na hotel Dvorana. Hotel leží mimo centrum, ale není těžké se odtamtud dostat kam je třeba. Trochu ošemetné je, že je umístěný ve dvoře (kdo by to byl čekal, podle názvu), takže když si to jedete po hlavní silnici, možná ho netrefíte napoprvé. Ve dvoře váš ale uvítá veliká vila, který už svým zevnějškem napovídá, že se nejedná o obyčejný hotel.

dvoulůžkový pokoj Classic

Při vstupu nás uvítala milá slečna na recepci a sdělila nám, že náš apartmán je až úplně nahoře a nejde se tam dostat výtahem, ale vzápětí nám nabídla pomoc s vynesením zavazadel. No nevadí, zase tolik jsme toho na ty tři dny neměli, alespoň jsme si mákli místo fitka. 😀 Výšlap stál za to! V podkroví hotelu nás čekal luxusní dvoupokojový apartmán. Spodní část se skládá z předsíně, pokoje ve kterém jsou dvě oddělené postele a docela nízký strop, takže je vhodný spíš pro děti a koupelny ve které je rohová vana a WC. Když vyjdete po schodech do podkroví, objevíte naprosto luxusní až líbánkový pokojík. Pokoji vévodí obrovská (a taaaak pohodlná) postel a naproti ní veliká vana se zrcadlem. Myslím, že nemusím ani vysvětlovat, co se člověku při takovém pohledu honí hlavou. 😀

Při rekonstrukci (o které nám majitelé, které jsme potkali na večeři, vyprávěli) mysleli i na to, že v podkroví by mohlo být v létě nesnesitelně a nainstalovali zde klimatizaci. Bůh jim žehnej!

Co bych vyhodnotila jako mínusek je koupelna spojená s WC. Zejména pokud jste v apartmánu opravdu ve čtyřech, ráno probíhá nekonečný souboj o tuto důležitou místnůstku. 

restaurace

V hotelu je samozřejmě i restaurace a tak jsme se ji (včetně barových zásob) vydali hned vyzkoušet. Ačkoliv interiér je robustní a přepychový, jídelní lístek směřuje spíš lehkým středomořským směrem. Ochutnat můžete spoustu mořských plodů, ryb, salátů a domácích těstovin. Já jsem se poddala sezónním těstovinám a nebyla jsem zklamaná. Co musím vyzdvihnout je určitě skvělý servis, personál byl opravdu profesionální a nenechal se zviklat ani našim “vysedáváním” dlouho do noci. Snídaně vypadaly skvěle, ale díky časovému presu jsme si stihli dát tak kafe na půl cesty do auta.

Po návratu ze hřiště bylo třeba nahodit wellness mód, takže sauna a masáže byly jasnými body programu. Večer jsem si napustila tu bezva velkou vanu v pokoji a se sklenkou prosecca v ruce jen tak rozjímala. No, k blahu už mi tam chyběl jenom chlap. 😀

Dvorana je hotel hodně multifunkční. Je k němu přidružené i vzdělávací centrum, takže je to skvělé místo pro konference, ale zároveň je tu i wellness pro kamarádky nebo partnery a soukromé kino pro celou rodinu.

kinosál

Hotel Dvorana můžu s klidným srdcem doporučit všem, kteří si potrpí na luxus a je úplně jedno, jestli se tam chystají zrovna na konferenci nebo si jenom užít návštěvu města s rodinou. :)

Foto: Hotel Dvorana

Mohlo by se Vám líbit