Krása

Celebrity nakupují

30.4.2017  | 
Rituals.cz_Express your soul - image 2

Nákupy patří mezi oblíbené činnosti všech žen, ať už jsou slavné či nikoli. Pokud se však otevírá obchod či uvádí nová kolekce, nesmí u toho chybět nejen krásné ženy, ale i slavné tváře. Značka Rituals uvedla na trh novou letní limitovanou edici.

A čím vás může nová kolekce Rituals Express your soul překvapit? Vaše pokožka bude v létě zdravá díky tělovému peelingu. Je nezbytné hydratovat pokožku po dni stráveném na pláži, proto jsme v kolekci nezapomněli na sprchový olej a sprchovou pěnu. Po koupeli použijte tělový krém k hydrataci pokožky a díky obsaženým třpytkám zářivému vzhledu a zvýraznění opálení. Osvěžující tělový sprej dodá vám i vaší pokožce správný letní pocit.

Rituals.cz_Express Your Soul Shimmer Body Cream, trpytivy telovy krem 200 ml, cena 495 Kc

Aby i váš domov získal pozitivní letní energii, jsou součástí letní edice také vonné tyčinky do domácnosti. Novým produktem je ledový čaj bez cukru.

Rituals.cz_Express Your Soul IceTea, ledovy caj sacky, cena 160 Kc

A co na novou limitovanou edici řekly slavné tváře?
“Já jsem nadšená. Mám moc ráda tento druh vůně. Pokud bych měla říci něco o tom, jakou kolekci mám od značky Rituals ráda, tak je to Ayurveda,” řekla Nikol Moravcová, která se kosmetikou zabývá už řadu let. “Mám ráda sport, cestování, jídlo, oblečení, ale i kosmetiku. Proto jsem si s kamarádkami založila blog, kde radíme dívkám, co na sebe, nebo jak použít určitou kosmetiku. Jde o takový koníček, který se stal už i docela dost výdělečnou prací,” přiznala herečka.

“Já mám ráda přirozenost, s tím souvisí i druh kosmetiky, kterou ráda používám. Rituals je krásná značka, nejvíce si kupuji svíčky, difuzéry či jejich vyhlášeno pěnu na mytí. Nejraději si kupuji Dao. Jinak nepatřím zrovna k ženám, které musí každý den chodit do salonu či ke kadeřníkovi. Vlasy si dokonce zastřihuji doma sama. Nevidím v tom žádný problém,” prozradila na sebe herečka a režisérka Petra Nesvačilová, která díky dokumentu Helena byla nominována na Českého lva.

Zato zpěvačka Markéta Jakšlová Plecháčová z dua Verona, se v posledních měsících moc do nakupování nehrne. Přesto si akci tentokrát nenechala ujít a vzala sebou i svého prvorozeného syna Maxe. “My do společnosti vůbec nechodíme, je to dnes výjimka. Moc ráda jsem vyrazila do dění společenského ruchu. Na druhou stranu si myslím, že máme zase na čas vystaráno,” přiznala spokojená maminka, která prý o sebe ráda pečuje i po porodu, ovšem není na to už tolik času.

Já jsem na uvedení nové limitované edice Rituals vyrazila i se synem a bylo to vcelku náročné :-). Maxíčka to tam moc nebavilo a stále mi někam utíkal. Jeho výraz na fotce mluví za vše :-D.

Moderátorka Tereza Janatová si prý moc na běhání po nákupech či salonech v poslední době nepotrpí a každou volnou chvilku raději tráví se svou dcerou Emilkou. “Manžel je teď ten, který chodí do práce, a já si užívám mateřské dovolené. Emila je moc hodná holčička a já si s ní chci užít každý okamžik. Chůvy nemám, ani je zatím neplánuji. Pokud mám práci či si potřebuji něco vyřídit, domluvím se s manželem,” přiznala Tereza, která by si ráda k Emilce pořídila ještě jednoho potomka.

Herečka Petra Vraspírová zatím vlastní děti neopečovává, ale s dětmi má své zkušenosti. “Roman má dvě své děti, takže jsem ráda, že s nimi mohu být i já. Na vlastní potomky se těším určitě, ale zatím to není na programu dne,” přiznala Petra, která se kvůli své lásce přestěhovala z Plzně do Prahy.

Po rozchodu se svým partnerem musí řešit střídavou péči o dceru Sofii herečka Ivana Jirešová, která si čas bez dcery krátí prací. “Jsem v poslední době hodně vytížená. Pokud mám volno, jdu na jógu,” řekla.

Jako jedna z mála žen, které už mají děti větší, je herečka a moderátorka Eva Decastelo. Ta dokonce syna i dceru zapojila do pracovního procesu. “Zuzanka i Míša už od malička byly na různých natáčení, takže si jich všiml štáb a děti díky castingu dostaly možnost, natáčet reklamy. Potom to k natáčení filmů už byl jen krůček,” prozradila Eva, která se v poslední době věnuje hodně herectví. To je pro ni prý hlavně koníček.

To moderátorka Kristina Kloubková a Iveta Lutovská prozatím nechávají své potomky doma a berou je do společnosti jen výjimečně. “Myslím si, že ani jedna nechceme své děti zbytečně zatahovat to tohoto světa. Někdy se stane, že je vezmeme sebou, ale většinou jim chceme ponechat ten jejich dětský svět,” přiznaly obě.

Mohlo by se Vám líbit