Volný čas

Na co se dnes podíváme ?

8.12.2016  | 
ELE644ac6_Me_Before_You_poster_691x1024

Nevím co dělám špatně, ale od té doby co máme Kubu už na filmy nezbývá buď čas a nebo energie, usínám jakmile dosedám na sedačku, někdy i s talířem v ruce. Během posledního měsíce se stal zázrak a podařilo se mi shlédnout film v kině, i v televizi a pravidelně sledovat jednou týdně pořad v TV. Jsem na sebe sakra pyšná :).

Musím se s Vámi o ty zážitky podělit. Začneme kinem. Miluji české filmy a jsem tak trochu snílek takže volba v kině byla jasná. Bezva ženská na krku. http://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/prehled/

Berte život s nadsázkou a tak podle mého i tento film. Líbil se mi moc, nasmála jsem se, klasický obraz vesnice jak si ji pamatuji za dob kdy jsem jezdila k prababičce na prázdniny a vše se mi zdálo pozitivní a neznala jsem žádnou ironii a závist. Krásně pohádkové, tyhle konce ja prostě mám ráda a nestydím se za to, jsem někdy i romantik a věřím na pohádky. Takže pokud to máte stejně a ještě se chcete hezky pobavit, určitě na tento film zajděte a nemusíte jen s kamarádkou. Byla jsem s partnerem a ten se taky bavil … pravda, měl k tomu kýbl Coly a dvojporci nachos.

BZNK_poster_web

A co film na doma? Určitě – Než jsem Tě poznala http://www.csfd.cz/film/407687-nez-jsem-te-poznala/prehled/ Film je dle stejnojmenné knižní předlohy takže kdo rád knihy určitě doporučuji i přečíst. Věděla jsem, že má skvělé hodnocení na ČSFD, ale ne všechny filmy zde hodnocené kladně se mi vryjí do srdce jako tento. Tohle prostě musíte vidět !!! Nejen pro osobitý módní styl hlavní hrdinky, ale pro její neskonalou optimistickou nálada, životní odhodlání a schopnost za vším vidět něco super. Dneska už málokdo umí někoho pochválit, projevit radost, dávat lásku a nečekat za to Ferrari nebo minimálně kabelku. Ačkoliv jsem na začátku byla velmi, ale vážně velmi unavená, dala jsem to do konce a dala bych ho hned znovu. Krásné, dojemné, životní a osudové :) Soustřeďte se prosím na výběr outfitů hlavní představitelky, já prostě byla unešena z jejího botníku. Schválně z čeho Vy ?

csm_MBY_localised_poster_CZ_small_7afa8b9b4a

 

A nakonec co sledujeme pravidelně doma ? Oktagon Výzva na O2 TV Sport http://www.csfd.cz/film/459072-oktagon-vyzva/prehled/  Bojové sporty mě vždycky bavily a od doby kdy jsem s Lukym, mě baví ještě víc. Konečně mám s kým sledovat a fandit. Velmi dobře zpracovaná forma reality show kdy se mezi sebe v zápasech postaví 4 češi a 4 slováci – vítěz bude však jen jeden. MMA není jen sport dutých hlav jak si všichni myslí. Je to o kázni, odhodlání, síle, vyrovnanosti a tvrdé dřině. Znovu se po prohraném zápase postavit a jít dál, shodit během dvou dnů 5kg a pak zase nabrat, a tak dále. Tyhle chlapi mají u mě věliký obdiv a respekt. Pravda není to moc pořad pro ženy, ale někdy bych se taky šla vybít do pytle někam a pročistit hlavu. Tak snad brzy … samozřejmě o tom napíši článek exkluzivně pro Vás.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásný den

B.

 

Mohlo by se Vám líbit